Pakiety ślubne

Dostaję pytania o zawartość pakietów, czyli w jakiej formie dostaną Państwo swoje zdjęcia ślubne. W standardzie w cenie pakietów otrzymują Państwo odbitki w liczbie zależnej od pakietu w formacie 15 x 23cm na profesjonalnym papierze Fuji DPII o gramaturze nie niższej niż 232 g/m², typu jedwab. Jedwab to inaczej półmat, z grubszą niż mat strukturą, przypominającą plaster miodu. Bardzo odporny na odciski palców i zarysowania. Z delikatnymi kontrastami, miękki w odbiorze, z gładkimi przejściami tonalnymi. Na życzenie może to być inny rodzaj papieru – mat lub błysk.

Odbitki znajdują się w pudełku tekstylnym które jest obszyte introligatorską tkaniną lub ekoskórą w kolorze do ustalenia (lub wybieram sam). Na spotkaniu zaprezentuję Państwu próbnik z dostępnymi materiałami. Na pudełku znajduje się wygrawerowany tekst. Mogą to być Państwa imiona, napis “Nasz ślub” czy inny oraz data ślubu.

Oprócz odbitek w pudełeczku znajdziecie Państwo także pendrive (8GB 2.0) ze zdjęciami oklejony tkaniną lub ekoskórą identyczną jak te użyte przy produkcji pudełeczka. Również na nim umieszczony jest napis (do 15 znaków).


fotograf ślubny oferta
[kliknij zdjęcie żeby powiększyć]

Pudełko tekstylne mogą Państwo zastąpić pudełeczkiem z surowego, jasnego drewna olchowego (+70zł do ceny podstawowej pakietów), znanego ze swojej wytrzymałości. W tym zestawie również pendrive (16GB 3.0) ma drewnianą obudowę i napis (do 15 znaków).


fotograf ślubny oferta
[kliknij zdjęcie żeby powiększyć]

Jeśli życzą sobie Państwo inną formę prezentacji zdjęć proponuję również tradycyjne albumy wklejane oraz fotoalbumy których cena zależy od ilości kart, formatu, wyboru konfiguracji okładek i dodatków typu okienka na okładce ze zdjęciem, grawery, wykończenia, oprawy ze skóry lub tkanin a nawet zdobienia kryształami Swarovski. Wszystko robione na zamówienie z indywidualnym projektem.

W ofercie znajdują się również fotoobrazy, odbitki w różnych rozmiarach, kalendarze, kubki i tym podobne. Katalog produktów do wglądu na spotkaniu.