Wesele

Zdjęcia ślubne kończą się fotografowaniem przyjazdu Pary Młodej do miejsca gdzie odbywa się zabawa weselna i samej zabawy weselnej najczęściej do momentu końca oczepin. Przed Młodą Parą jeszcze jeden ważny moment, czyli pierwszy taniec i pierwszy toast. Po nich stres związany z przygotowaniami i samym ślubem najczęściej mija i następuje czas zabawy i świętowania z rodziną i przyjaciółmi. Zdjęcia z wesela obejmują samą zabawę, tańce gości i Pary Młodej, liczne toasty i tradycyjne momenty jak wjazd na salę tortu i jego wspólne krojenie przez Parę Młodą, oczepiny i inne tradycyjne zabawy weselne. Reportaż z wesela uzupełniają fotografie i portrety gości, gości z Parą Młodą, zdjęcia zabawnych sytuacji.

 

[ kliknij na zdjęcie żeby powiększyć ]

Fotograf ślubny Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Fotograf ślubny Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Fotograf ślubny Zdjęcia ślubne Przygotowania do ślubu Zdjęcia ślubne Przygotowania do ślubu Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Przygotowania do ślubu Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Przygotowania do ślubu Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Zdjęcia ślubne Fotograf ślubny Zdjęcia ślubne Fotograf ślubny Przygotowania do ślubu Fotograf ślubny Fotograf ślubny Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna

[ kliknij na zdjęcie żeby powiększyć ]

Więcej zdjęć z pojedynczych ślubów możesz obejrzeć na moim blogu TUTAJ. Możesz też napisać do mnie maila – dostaniesz adres i hasło do przykładowej ślubnej galerii prywatnej.