Przygotowania

Zdjęcia ślubne rozpoczynają się najczęściej od przygotowań do tego wielkiego wydarzenia, czyli od przygotowań Pani Młodej u fryzjera, wizażystki, później ubierania Pani Młodej w jej rodzinnym domu w czym zwykle bierze udział cała żeńska część rodziny. Te zdjęcia stanowią bezcenną pamiątkę z chwil pełnych emocji i pełnego napięcia oczekiwania. Ta część reportażu ślubnego obejmuje również przygotowania Pana Młodego w jego domu lub domu Pani Młodej – momenty nerwowego poprawiania krawata czy zapinania spinek drżącymi rękoma – utrwalone na fotografiach są momentami do których wraca się z sentymentem. Dalsza część reportażu obejmuje ceremonię błogosławieństwa Pary Młodej. Są to wzruszające momenty, szczególnie silnie przeżywane przez rodziców i najbliższą rodzinę, dlatego staram się fotografować je dyskretnie. Zdjęcia z przygotowań do ślubu uzupełnia wyjazd Pary Młodej do Kościoła lub USC i zdjęcia ważnych detali przygotowanych specjalnie na dzień ślubu – suknia, obrączki, bukiet i inne elementy do których będzie można wrócić po latach pamięcią.

 

[ kliknij na zdjęcie żeby powiększyć ]

Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu Przygotowania do ślubu

[ kliknij na zdjęcie żeby powiększyć ]

Więcej zdjęć z pojedynczych ślubów możesz obejrzeć na moim blogu TUTAJ. Możesz też napisać do mnie maila – dostaniesz adres i hasło do przykładowej ślubnej galerii prywatnej.