Pakiety ślubne

24/07/2017

Dostaję pytania o zawartość pakietów, czyli w jakiej formie dostaną Państwo swoje zdjęcia ślubne. W standardzie w cenie pakietów otrzymują Państwo odbitki w liczbie zależnej od pakietu w formacie 15 x 23cm na profesjonalnym papierze Fuji DPII o gramaturze nie niższej niż 232 g/m², typu jedwab. Jedwab to inaczej półmat, z grubszą niż mat strukturą, przypominającą plaster miodu. Bardzo odporny na odciski palców i zarysowania. Z delikatnymi kontrastami, miękki w odbiorze, z gładkimi przejściami tonalnymi.

Odbitki znajdują się w pudełku które jest obszyte introligatorską tkaniną w kolorze do ustalenia (lub wybieram sam). Na pudełku znajduje się wygrawerowany tekst. Mogą to być Państwa imiona, napis “Nasz ślub” czy inny oraz data ślubu.
pakiet ślubny

Oprócz odbitek w pudełeczku znajdziecie Państwo także płytę DVD w opakowaniu rozmiaru 19 x 15cm. Opakowania na płyty to elegancka forma przechowywania nośników DVD. Wykonane z jedwabistego papieru zdjęciowego, który znakomicie oddaje barwy, są sztywne i indywidualnie wykonane z przygotowanego przeze mnie projektu.
zdjęcia ślubne
fotografia ślubna
pakiety ślubne

To wszystko dostajecie Państwo w standardowej cenie pakietów. Jeśli życzą sobie Państwo inną formę prezentacji zdjęć proponuję również tradycyjne albumy wklejane oraz fotoalbumy których cena zależy od ilości kart, formatu, wyboru konfiguracji okładek i dodatków typu okienka na okładce ze zdjęciem, grawery, wykończenia, oprawy ze skóry lub tkanin a nawet zdobienia kryształami Swarovski. Wszystko robione na zamówienie z indywidualnym projektem wykonanym przeze mnie.

Komentarze są wyłączone.